باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
رتبه سايت چيست؟ تبليغات در گوگل و طراحي سايت
تبليغات در گوگل و طراحي سايت

تاريخ : ۲۰ فروردين ۱۳۹۷

رتبه سايت چيست؟

موتورهاي جستجو بر اساس ويژگي هاي هر وب سايت، به آنها رتبه مي دهد. موتورهاي جستجو هنگامي كه فردي عبارتي را جستجو مي كند، صفحه هايي از سايت هاي مختلف را كه داراي كلمه كليدي، شامل عبارت جستجو شده باشند را جدا مي كند و براساس رتبه سايت، آنها را براي كاربر نشان مي دهد. يعني هرچه رتبه بالاتر باشد جايگاه نشان داده شدن در موتورهاي جستجو بالاتر مي باشد.

اهميت گوگل در كسب و كار چيست؟

پيش از آنكه اهميت افزايش رتبه سايت را براي شما بگوييم، اهميت گوگل در كسب و كار را براي شما عزيزان خواهيم گفت، با توجه به مشغله ي افراد در جامعه ي امروزي و افزايش سطح امكانات افراد بيشتر تمايل دارند تا وقت خود را در بازارهاي شلوغ صرف نكنند، بلكه خريد خود راه در خانه در هنگام استراحت و يا جتي در محل كار و هنگام كار كردن خريد خود را انجام دهند تا وقت بيشتري براي استراحت، كار و .. داشته باشند. در نتيجه خريد اينترنتي مي تواند در وقت آنها صرفه جويي كند. همچنين ديگر مجبور نيستند كه در گرما، سرما، ترافيك و … از خانه و محل كار خود بيرون روند.

اهميت افزايش رتبه سايت در گوگل چيست؟

با توجه به ذهنيت افراد و ارزش زمان، معمولا افراد مختلف جامعه براي رفع نيازهاي خود در گوگل، پس از جستجو، سايت هاي اول را مشاهده مي كنند و بيشتر اوقات خريد و سفارش خود را در همان سايت هاي نخست انجام مي دهند و خيلي كم پيش مي آيد كه به صفحات بعدي بروند. پس واضح است كه حضور در صفحه ي اول و رتبه سايت هاي بالاتر خيلي به سود صاحبان سايت مي باشد.

افزايش رتبه سايت:

شما مي توانيد رتبه سايت خود را با سئو و گوگل ادوردز بالا ببريد. تفاوت هاي گوگل ادوردز و سئو

  1. سئو
  2. گوگل ادوردز

رتبه سايت

كمك ما به شما چيست؟

تاپ ادورت مي تواند شما را در اين راه به راحتي و با ضمانت همراهي كند، شما به كسب و كارتان بپردازيد پيدا كردن مشتري با ما. تنها با پرداخت هزينه اندك شما مي توانيد صاحب مشترياني فراوان در گوگل بشويد كه حتي انتظار آن ها نداشته ايد پس با ما در اين راه همراه باشيد.

رتبه سايتارسال توسط پارسا كامراني
نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]