باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
تبليغات گوگل ارزان تبليغات در گوگل و طراحي سايت
تبليغات در گوگل و طراحي سايت

تاريخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

تبليغات گوگل ارزان

تبليغات گوگل

تبليغات گوگل و يا همان گوگل ادوردز يك سيستم تبليغات اينترنتي، در كسب و كارهاي مختلف است كه مي توانيد با استفاده از آن به راحتي محصول و يا خدمات خود را در كمتر از چند ساعت در معرض ديد ميليون ها كاربر اينترنتي قرار دهيد و از اين طريق جذب مشتري نماييد. دلايل بسياري وجود دارد كه به تبليغات در گوگل، تبليغات گوگل ارزان مي گويند. اين دلايل در زير ذكر شده است.

 

تبليغات گوگل ارزان

 

دلايل تبليغات گوگل ارزان:

1.با تبليغات گوگل مي توانيد به تمامي اهداف كسب و كار خود برسيد از جمله :

فعاليت وب سايت

بازديد از فروشگاه

معرفي كسب و كار

اشتراك اپليكيشن هايتان

فروش بيشتر

و ….

2. هدفمند كردن آگهي با كلمات كليدي:

با معرفي انواع كلمات كليدي مي توانيد آگهي خود را هدفمند كنيد يعني اينكه فقط مشتريان بالقوه ي خود را جذب سايت كنيد، زيرا اگر شخص ديگري كه خواهان محصولات و خدمات شما نباشد، وارد سايت شود فقط هزينه توليد خواهد كرد و براي شما سود آوري نخواهد داشت. صرفا افرادي بايد بر روي تبليغ گوگل شما كليك كنند كه مشتري بالقوه باشند. براي بررسي كلمات كليدي مناسب مي توانيد مقاله كلمه كليدي مناسب براي تبليغ را مطالعه كنيد.

3. مي توان مخاطب مورد نظر را تعيين كرد

گروه افرادي كه احتمال مشتري شدن آنها زياد است را مي توان انتخاب كرد مانند افرادي كه در يك شهر يا يك منطقه ي خاص سكونت دارند و يا متوسط سن مشتريان. با اين كار به راحتي مي توان با كم كردن هزينه، سود را چندين برابر كرد.

4. هزينه فقط در ازاي ورود مشتري

زماني به گوگل پول پرداخت خواهيد كرد كه مشتري وارد سايت شود و از سايت ديدن كند و حال اينكه خريد كند يا نه به محتوايات سايت بستگي دارد و اصولا با معرفي كلمات كليدي مناسب مي توان درصد خريد و يا سفارش را بسيار افزايش داد.

5. بررسي عملكرد تبليغات گوگل

در هر زمان دلخواهي مي توان نتايج ادوردز را مشاهده كرد، اين نتايج عبارتند از:

ميزان مشتري دريافتي

ميزان كليك دريافتي

نرخ بازكشت

نرخ تبديل

مقدار مبلغ شارژ شده

هزينه هر كليك

و…

اين آمار بسيار مهم است زيرا مديريت تبليغات گوگل (مديريت اكانت گوگل ادوردز) تاثير فراواني در تبليغات گوگل ارزان دارد.

6. امكان نمايش در دستگاه هاي مختلف

مي توانيد درصد نمايش آگهي در دستگاه هاي مختلف را تعيين كنيد، به طور مثال در موبايل 90 درصد و در تبلت 5 درصد و در نهايت در رايانه 5 درصد ، اين مثال براي زماني است كه مخاطبان شما اغلب به وسيله ي موبايل نيازهاي خود را برطرف مي كنند.

7. تاثير در كوتاه مدت

در كمتر از چند ساعت كاري مي توان نتيجه گرفت و جذب مشتري فراوان نمود يعني در كمتر از چند ساعت مي توان در صفحه اول گوگل و يا حتي در لينك اول گوگل حضور داشت. ساخت اكانت گوگل ادوردز در ده دقيقه

8. وجود افزونه هاي تبليغات گوگل

با افزونه ها مي توان نسبت مشتريان به هزينه را افزايش داد زيرا به طور مثال با افزونه تماس مي توان يك گزينه تماس  در متن آگهي ايجاد كرد و مشتريان صرفا با خواندن متن آگهي بر روي گزينه تماس كليك كنند. همچنين وجود شماره تلفن در آگهي نيز بسيار موثر است.ارسال توسط پارسا كامراني
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]