باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
اهميت تبليغات در گوگل تبليغات در گوگل و طراحي سايت
تبليغات در گوگل و طراحي سايت

تاريخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

اهميت تبليغات در گوگل

تبليغات در گوگل (گوگل ادوردز) چيست؟

پيش از گفتن اهميت تبليغات در گوگل ، تعريفي از آن را ارائه مي دهيم تا در ابتدا با تبليغات گوگل آشنا شويد. تبليغات در گوگل ابزاري است كه سايت و يا يك شبكه ي اجتماعي را به صفحه اول گوگل منتقل مي كند.

عملكرد آن به صورت پرداخت به ازاي كليك (پرداخت كليكي) است، يعني به ازاي هر نفري كه وارد سايت شما شود بايد به گوگل مبلغ ناچيزي پرداخت كنيد. اين ابزار موجب افزايش چشمگير مشتريان و همچنين شناخته شدن كسب و كار بين افراد مختلف مي شود.

گوگل ادوردز براي استفاده ي تمامي تجارت ها مناسب است زيرا تجارت هاي كوچك را به بازار مي شناساند و همچنين موجب درآمد براي آن تجارت مي شود. گوگل ادوردز براي تجارت هاي شناخته شده نيز كارايي دارد زيرا آنها را به سود بيشتري، مي توانند برساند.

اهميت تبليغات در گوگل:

حضور در صفحه ي اول گوگل مهم است زيرا بيشترين بازديدها مربوط به سايت هايي است كه در صفحه ي اول حضور دارند. بديهي است سايتي كه بيشترين بازديد را داشته باشد، بيشترين مشتري را جذب خود خواهد كرد، هرچند محصولات و خدمات ديگر سايت ها بهتر باشد. لذا براي بهبود كسب و كار خود به حضور در صفحه ي اول نياز داريد و براي رسيدن به صفحه اول گوگل مي توانيد به سادگي از گوگل ادوردز و يا به عبارتي ديگر تبليغ در گوگلاستفاده كنيد.

اهميت تبليغات در گوگل

 

چرا بايد از گوگل ادوردز استفاده كنيم؟

اگر تجارت نوپايي داريم و ميخواهيم كه سريعا به سوددهي برسيم بايد از ابزاري استفاده كنيم كه هر چه سريع تر مارا به صفحه ي اول گوگل برساند. اين موضوع اهميت تبليغات در گوگل را دو چندان مي كند زيرا سريع ترين ابزاري كه وب سايت يا صفحه اي از وب سايت (حتي شبكه هاي اجتماعي مانند تلگرام) را بدون خطر اسپم شدن به صفحه ي اول مي رساند تبليغات در گوگل است و در حال حاضر راهي سريع تر از اين ابزار نداريم!!!

تاكنون حتما اهميت تبليغات در گوگل را دريافته ايد حال به برخي از پرسش هايي كه ممكن است براي شما به وجود آيد پاسخ مي دهيم.

به عنوان يك قابليت فوق العاده ي گوگل ادوردز، شما مي توانيد در محل هاي خاصي كه دوست داريد، زماني كه دوست داريد و در وسيله اي كه دوست داريد (موبايل، تبلت، رايانه و…) وب سايت خودتان را بالاتر از همه ي وب سايت ها نمايش دهيد.

با مراجعه به مقاله 20 مزيت تبليغات در گوگل مي توانيد بيشتر با مزاياي گوگل ادوردز و تبليغات در گوگل آشنا شويد.

اهميت تبليغات در گوگل

 

آيا هميشه استفاده از تبليغات گوگل براي ما مفيد خواهد بود؟

آيا براي همه ي كسب و كار ها مي توان از آن استفاده كرد؟

اهميت تبليغات در گوگل در همه ي زمان ها بالا است ولي در اوايل كار وب سايت و زماني كه تجارت شما نوپا است نقش به سزايي در سوددهي و شناخته شدن وب سايت شما دارد. با حضور در صفحه اول گوگل اولا شما صاحب فروش بي سابقه خواهيد شد و همچنين زماني كه كاربران، وب سايت شما را در صفحه ي اول ببينيد به مرور شناخته خواهيد شد و تجارت شما معروف خواهد شد. مي توان گفت در ذهن عوام اينگونه جا افتاده است سايتي كه در صفحه ي اول گوگل باشد، مطمئن و شناخته شده است.ارسال توسط پارسا كامراني
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]